מי אנחנו

מי אנחנו
מי אנחנו
קריאייטיב הוא שם המשחק – וכפי שמופיעות בצמוד ללוגו שלנו המילים 'כותבים ומעצבים', אז זה מה שאנחנו עושים בדיוק. שריג רעיונות היא חברת קריאייטיב והפקה, המתמחה במתן פתרונות יצירתיים בתחומי התקשורת השיווקית והתקשורת הפנים-ארגונית.

על בסיס יכולות משתלבות של כתיבה, עריכה ועיצוב גרפי תחת אותה קורת גג, אנו מציעים מענה כולל ורבגוני, החל משלב הקונספט וכלה בהפקות איכות במדיה המודפסת והדיגיטלית.

בין הפתרונות הללו: מיתוג ובניית תדמית חברה וזהות ארגונית, מיתוג ובניית אתרים, ניהול מרקום באאוט-סורסינג, ניהול מדיה חברתית, ניוזלטרים, בניית קמפיינים פרסומיים, חוברות ועיתונים ארגוניים, פרוספקטים, קטלוגים, ועוד.

על מנת לספק מענה מאלף-עד-תו, אנו ערוכים להציע את כל מרכיבי ההפקה הנדרשים, ביניהם ייזום וניהול תוכן, ביצוע תחקירים וראיונות, הפקת צילומים ופיקוח על הפרויקט לאורך כל שלביו.

את תחום התוכן מוביל אורן שריג, קופירייטר ועורך בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בכתיבה ועריכה של חומר שיווקי, תדמיתי ועיתונאי עבור ארגונים מהמובילים במשק, משרדי פרסום ומשרדי יחסי ציבור.

את הסטודיו מובילה בת 7, בוגרת בי"ס ויטל – כיום חלק משנקר, בעיצוב גרפי. הסטודיו, מתמחה בעיצוב קריאייטיבי בתחומי הפרסום והתקשורת הארגונית, בהפקות דפוס ואינטרנט ובייעוץ לפרויקטים.